50 Nightskating RoleOpole. Budzimy Opole z: COFFEEMOMENT

Koniec zimowego snu Drodzy Rolkarze i Rolkarki!
W ramach inauguracji sezonu 2015 mamy przyjemność zaprosić Was na pierwszy tegoroczny, Czwartkowy Nightskating, który odbędzie się w całości na dworze. Tak się szczęśliwie złożyło, że zgodnie z naszą numeracją mamy do czynienia z 50-tą, jubileuszową wieczorną jazdą i z tej okazji zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje.

Aby ułatwić Wam wybudzanie mamy dla Was bony upominkowe na najlepszą kawę w mieście od współpracującej z nami w ramach Programu Partnerskiego kawiarni Coffemoment (www.coffemoment.pl ).
Każdy kto polubi nasz profil na FB udostępni to wydarzenie na swoim profilu weźmie udział w losowaniu bonów upominkowych, koszulek RoleOpole i innych gadżetów.

Oto link do wydarzenia na FB, które należy udostępniać: https://www.facebook.com/events/1407938792852738/

Czwartkowy Nightskating to mająca już 6 lat spontaniczna inicjatywa społeczna, którą jako stowarzyszenie wspieramy i w której bierzemy udział. W miarę możliwości staramy się zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom jednak pamiętajcie, że każdy jedzie na własne ryzyko i na własną odpowiedzialność.

Zaproszeni są wszyscy – mali i duzi, początkujący i zaawansowani rolkarze, niech tego dnia będzie nas jak najwięcej Emotikon smile
Wymagana podstawowa umiejętność hamowania.

Spotykamy się jak co czwartek – o 21.00 pod opolskim Ratuszem.

Tak jeździliśmy w każdy czwartek w zeszłym sezonie:

Mapa pierwszej pętli:
https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zlPwW1bjKamI.k2n7LK3YGcFU

Druga odbywająca się ok. godziny później pętla to typowo freeride’owa wycieczka na skatepark i zapraszamy na nią tylko lepiej jeżdżących.

Zapraszamy do wspólnego rolkowania!

Może Ci się również spodoba