IV oficjalny K-NIGHTSKATING OPOLE!

W sobotę 20 września 2014 rusza kolejna edycja największej rolkarskiej imprezy w województwie – Nightskating Opole. Ulice miasta ponownie staną otworem dla rolkarzy, których wieczorny przejazd przy muzyce przez parę godzin będzie nadawał rytm całemu miastu.

Nightskating to zorganizowany i odbywający się pod opieką Policji oraz kilkudziesięcioosobowego teamu zabezpieczającego przejazd ulicami miasta.Impreza organizowana jest dzięki współpracy naszego stowarzyszenia RoleOpole z MOSiR-em oraz C.H. TurawaPark.
Trasa tej edycji biec będzie od Wieży Piastowskiej w centrum miasta Opola, która tego dnia zostanie udostępniona dla zwiedzających. Przystanek odbędzie się na parkingu C.H. Turawa Park, gdzie przewidziane są pokazy slalomu oraz inne atrakcje. Zapraszamy w tym czasie również do galerii C.H. Turawa Park , gdzie będzie możliwośc wjechania na rolkach i skorzystania z punków gastronomicznych.
W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu przeniesiemy się w klimat średniowiecza. Gorąco zachęcamy wszystkich uczestników do przebrania się w stroje nawiązujące do tej epoki. Za najciekawsze przebrania przewidujemy nagrody!

Na czas imprezy zakaz jazdy na rolkach w CH Turawa Park zostaje uchylony. Można będzie skorzystać na rolkach zarówno z ubikacji jak i z infrastruktury gastronomicznej – kupić coś do picia, zjedzenia (nie zapomnijcie o pieniądzach, zarząd już nie pożycza!). j

UWAGA: Proszę OBOWIĄZKOWO zapoznać się z regulaminem imprezy. Jego akceptacja jest warunkiem udziału w imprezie: http://www.prelis.eu/nightskating/cms/index.php/public/nightskating/30_warszawa/regulamin


Harmonogram imprezy:
18.00 START z parkingu przy Urzędzie Wojewódzkim w Opolu przy ul. Piastowskiej. Warto pamiętać aby przybyć na miejsce zbiórki wcześniej.
19.00 ODPOCZYNEK na terenie CH TurawaPark połączony z pokazami slalomu na rolkach.
19.15 Start szybkiej pętli (trasa ok. 10km dla zaawansowanych rolkarzy)
19.15 Pokazy slalomu na rolkach oraz inne atrakcje na parkingu CH TurawaPark, przygotowane dla oczekujących na powrót uczestników szybkiej pętli.
20.45 Planowany POWRÓT pod Wieżę Piastowską i oficjalne zakończenie Nightskatingu.
22.00 Afterparty

Nighskating to inicjatywa mająca na na celu propagowanie wrotkarstwa, integrację naszego środowiska oraz przede wszystkim dobrą, wspólną zabawę. Impreza jest bezpłatna i przeznaczona dla wszystkich. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest podstawowa umiejętność poruszania się i hamowania na rolkach. Dzieci zapraszamy wyłącznie wraz z dorosłym opiekunem. Przed przystąpieniem do imprezy należy obligatoryjnie zapoznać się z jej regulaminem znajdującym się na www.nightskating.pl.

W przypadku deszczu impreza zostanie przełożona na inny termin.

Może Ci się również spodoba