Nightskating Opole edycja czerwona – podsumowanie.

Siódma edycja naszej sztandarowej imprezy udała się fantastycznie. Pogoda dopisała a uczestnicy tradycyjnie nie zawiedli dzięki czemu mogliśmy w kilkusetosobowym, kolorowym składzie opanować na parę godzin ulice Opola. Obyło się bez komplikacji i wypadków.

Screenshot (20)Impreza odbyła się dzięki wsparciu CH Turawa Park, które ugościło nas na swoim terenie i zadbało o możliwość uzupełnienie kalorii w przerwie przejazdu.

 

 

 

 

DSCF0176Szczególne podziękowania należą się także Opolskiemu MOSiRowi, który od lat wspiera wszystkie nasze inicjatywy, i który także tym razem stanął na wysokości zdania.

 

 

 

 

 

DSCF0132Wyjątkowego kolorytu przejazdowi dodał fantastyczny pojazd prowadzący w postaci zabytkowego wozu strażackiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Karłowicach . Warto zaznaczyć, że strażacy nie tylko użyczyli pojazdu, który normalnie pełni służbę ale także stawili się w pełnym składzie, pomogli przy jego uzbrojeniu i rewelacyjnie poprowadzili kolumnę rolkarzy.

 

 

 

 

DSCF0237Przy okazji muszę także wspomnieć rewelacyjne wsparcie WRD Miejskiej Komendy Policji w Opolu. Nasza, datująca się od 4 lat współpraca może być modelowym przykładem na to w jaki sposób Państwo wspiera inicjatywy organizacji pozarządowych takich jak nasze Stowarzyszenie. Policjanci byli sprawni, skuteczni i niezmiennie uśmiechnięci. Rewelacja.

 

 

 

 

2016-04-30_1462046998135[1]Nie sposób pominąć DJa. Łukasz Piegza z narażeniem, życia, zdrowia i godności osobistej puszczał dla Was muzyczne kawałki z wysokości wozu strażackiego. To jego muzyka nadawała rytm przejazdu i dodawała sił tak bardzo potrzebnych w czasie Nightskatingu.

 

 

 

 

Podziękowania należą się także Pubowi Kingsize za zorganizowanie after party, w czasie którego zarówno Team  jak i uczestnicy mogli się zrelaksować i odpocząć po trudach przejazdu. Świetny pomysł z grillem – dziękujemy.

13062159_1229572847060763_4556429533203640891_nNa końcu choć bynajmniej nie najmniej ważne podziękowania dla wolontariuszy ze Stowarzyszenia RoleOpole, które w całości wzięło na siebie ciężar organizacji imprezy. Szczególnie jednak dziękuję członkom Teamu, którzy ofiarnie, z pełnym zaangażowaniem oraz bardzo profesjonalnie zabezpieczali imprezę. To głównie dzięki nim udało się dojechać wszystkim bezpiecznie.

Oczywiście żadna impreza nie odbyłaby się bez Was drodzy Uczestnicy. To dla Was i dzięki Wam możemy organizować kolejne atrakcje, pracować nad rozwojem rolkarstwa i zarażać naszą pasją kolejne osoby. Dziękujemy za przybycie, za świetną zabawę, pełną kulturę i całą tą radość, którą się wzajemnie zarażaliśmy. Zapraszamy na nasze czwartkowe nocne jazdy, warsztaty i imprezy, które w tym roku będziemy organizować.

Jarek