NIGHTSKATING OPOLE

1 czerwca 2014 rusza kolejna edycja największej rolkarskiej imprezy w województwie – Nightskating Opole.

Ulice miasta ponownie staną otworem dla rolkarzy, których wieczorny przejazd przy muzyce przez parę godzin będzie nadawał rytm całemu miastu.

Nightskating to zorganizowany i odbywający się pod opieką Policji oraz kilkudziesięcioosobowego teamu zabezpieczającego przejazd ulicami miasta. Dzięki współpracy z Kubaturą oraz Centrum Wystwienniczo Kongresowym trasa w tym roku biec będzie od CWK k. CH Karolinka do ulicy Oleskiej. W Kubaturze odbędą się pokazy, którym towarzyszyć będą zajęcia oraz atrakcje dla dzieci. Osoby słabiej jeżdżące będą tam mogły odpocząć czekając na powrót peletonu z drugiej części przejazdu oraz korzystając z szeregu przygotowanych przez Kubaturę atrakcji. W czasie drugiej, znacznie szybszej części przejazdu odwiedzimy ZWM i wschodnią część Opola a po powrocie i krótkim odpoczynku pod Kubaturą wrócimy wszyscy razem pod CWK. Po Nightskatingu Kubatura zaprasza wszystkich rolkarzy (także tych w butach) na afterparty.

Harmonogram imprezy:
17.00 start spod CWK (Wrocławska 158). Do tego czasu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym odbywają się targi Opole Sports Trade, w których bierzemy udział. Wśród wielu atrakcji dla odwiedzających będą także pokazy slalomu na rolkach więc zdecydowanie warto przyjechać parę godzin wcześniej.
17.45 Odpoczynek pod Kubaturą (Oleska 102) połączony z pokazami i niespodziankami dla dzieci. Osoby, których umiejętności nie pozwalają na wzięcie udziału w przejeździe oraz małe dzieci zapraszamy od razu pod Kubaturę.
19.00 Kolejny przystanek i zaraz po nim powrót pod CWK.
20.00 Afterparty w Kubaturze.

Nighskating to inicjatywa mająca na na celu propagowanie wrotkarstwa, integrację naszego środowiska oraz przede wszystkim dobrą, wspólną zabawę. Impreza jest bezpłatna i przeznaczona dla wszystkich. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest podstawowa umiejętność poruszania się i hamowania na rolkach. Dzieci zapraszamy wyłącznie wraz z dorosłym opiekunem. Przed przystąpieniem do imprezy należy obligatoryjnie zapoznać się z jej regulaminem znajdującym się na www.nightskating.pl.

W tym roku motywem przewodnim przejazdu będzie Dzień Dziecka – przebieramy się za postaci z bajek i filmów animowanych. Najlepsze przebrania zostaną przez nas nagrodzone.

Wszyscy widzimy się 1-go czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

Może Ci się również spodoba