Pierwsze w Opolu RollerDisco już za 15 dni!


Tuż po wieczornym przejeździe przez miasto kończącym Opolski Festiwal Ruchu i Zdrowia udajemy się wszyscy do Laby na pierwszą dyskotekę rolkową w regionie. Wzorowana na popularnych w latach ’60 i ’70 rolkotekach impreza to świetne połączenie sportu, dobrej zabawy i tańca. Na rolkach i wrotkach będziemy się bujać w rytmie klasycznych dyskotekowych hitów z tamtego okresu puszczanych przez profesjonalnego DJ’a a dzięki rozsuwanym ścianom i sporej reorganizacji mebli w środku miejsca w lokalu wystarczy nawet na najdziksze harce i swawole.

Gościem specjalnym RolerDisco  będą wrotkarki z wrocławskiej drużyny Breslau Rebels. Na co dzień uprawiające RollerDerby dziewczyny zademonstrują możliwości jakie dają klasyczne wrotki na tanecznym parkiecie.

Breslau Rebels - skład podstawowy

Znajdująca się w środku pięknego parku i klimatyczna sama w sobie restauracja Laba stanie się centrum tego tanecznego szaleństwa. Do Waszej dyspozycji oddane zostaną leżaki, hamaki oraz duży ekran, na którym puszczać będziemy filmy i teledyski wrotkowo-rolkowe. Jako, że Laba od dawna jest już w naszym Programie Partnerskim wszyscy członkowie mogą liczyć na zniżki.

DSC07178-crop10383816_285570014957895_6558886144579595058_o

 

 

 

 

 

Oczywiście wrotki czy rolki nie są konieczne do wzięcia udziału w imprezie – wszyscy uczestnicy Festiwalu i goście są mile widziani.

Na zachętę  fragment kultowego już obrazu z lat ’70 Roller Boogie:

 

 

Może Ci się również spodoba