Trailer filmowej relacji z 6 ONSa i konkurs z nagrodami!

Pełna filmowa relacja z 6 Opolskiego Nightskatingu jest ciągle na stole mikserskim a na razie udostępniamy jeszcze cieplutką, krótką zapowiedź. W związku z tą zapowiedzią, razem z naszym partnerem www.bladevile.pl mamy mały konkurs dla uważnych obserwatorów:Movie Rings (2017)

W której sekundzie filmu pojawia się akcent graficzny związany ze sklepem rolkowym Bladeville i cóż to takiego jest?

Pytanie nie jest proste i oczywiście nie chodzi w nim o informację tekstową jaka pojawia się w materiale (to byłoby za proste). Odpowiedzi prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na info@roleopole.pl. Pierwsza osoba, która napisze z poprawną odpowiedzią otrzyma koszulkę Bladeville z rolkową grafiką a dwie kolejne osoby smycze Roleopole.

Życzymy miłego oglądania i szybkiego refleksu!

Przypominamy także o tym, że na naszym kanale zebrało się już sporo ciekawych materiałów filmowych. Jeśli chcecie być na bieżąco z pewnością warto go subskrybować:
https://www.youtube.com/channel/UCv-KyY32iCAg1afsME2tKog/videos

IMG_20150720_204504 [365322]

Zapraszamy!

PS. Nagrody będą do odebrania w Opolu lub na którejś z naszych imprez.

AKTUALIZACJA

Konkurs został rozstrzygnięty błyskawicznie. Listę nagrodzonych opublikujemy po tym jak uda się z nimi skontaktować. Za udział wszystkim dziękujemy i zapraszamy na kolejne konkursy i imprezy.

AKTUALIZACJA 2

Koszulkę ufundowaną przez sklep www.bladeville.pl otrzymuje Adam Danilewski (odpowiedź z 11.59). Nagrody pocieszenia czyli smycze Roleopole dostają dwie kolejne osoby:

Bezimienny czytelnik piszący z maila: pat_313@i_____.pl (19.29) oraz Karol Łapucha (21.07).

Poprawna odpowiedź to naklejka akcji prowadzonej przez sklep Bladeville.pl o nazwie I LOVE ROLKI, która pojawia się w 17 sekundzie na plecach rowerzystki. Konkurs z pewnością łatwy nie był więc gratulujemy zwycięzcom i prosimy o kontakt w sprawie przekazania nagród.

jarek

konkurs roleopole

Może Ci się również spodoba