Tysiąc „lajków” na Facebooku!

Mamy już ponad 1000 lajków! Dla lokalnego portalu takiego jak nasz szczególnie istotne jest to, że 90% tej liczby to osoby z Opola. Dla lokalnego, amatorskiego i niekomercyjnego portalu takiego jak nasz jest to naprawdę świetny wynik, dzięki któremu udaje nam się docierać z najciekawszymi treściami nawet do 10 000 osób!
A przecież nawet w niewielkiej części nie udało nam się jeszcze wykorzystać potencjału jaki drzemie w naszej niesamowitej, opolskiej społeczności, która wyrasta na ewenement w skali kraju.
Dumie z naszej, już nie tak małej, cudownej społeczności dorównuje jedynie ciężar odpowiedzialności związanej z zaufaniem jakie w nas pokładacie.
Podczas gdy my ze zdwojoną energią ruszamy do pracy przy kolejnych imprezach przypominamy, że żeby móc uczestniczyć w życiu naszego stowarzyszenia, wesprzeć propagowanie rolkarstwa w Opolu czymś więcej niż tylko lajk na FB lub skorzystać z rozlicznych profitów (zniżki w sklepach i pubach, dostęp do wewnętrznego forum, udział w imprezach dla członków itp) należy wypełnić deklarację online:

http://roleopole.pl/deklaracja-on-line/

Niestety jest i zła wiadomość. Zgodnie z polityką FB i wskaźnikiem o nazwie page rank im większy fanpage tym do mniejszej ilości członków docierają informację na nim zamieszczone. W tej chwili treści, które publikujemy docierają tylko do 50% naszych fanów a będzie gorzej. Jeśli zatem chcecie być pewni, że żadna ważna informacja Was nie ominie dopilnujcie, żeby zaznaczyć opcję „otrzymuj powiadomienia” jak na obrazku lub dołączcie do naszej zamkniętej grupy dla członków.

Dziękujemy Wam wszystkim i zapraszamy już w Sobotę na rolkowy piknik w Parku Nadodrzańskim. Rolki Opole!

jarek

fb roleopole 1000

Może Ci się również spodoba