V oficjalny NIGHTSKATING OPOLE!

W sobotę 11 kwietnia 2015 rusza kolejna edycja największej rolkarskiej imprezy w województwie – Nightskating Opole. Ulice miasta ponownie staną otworem dla rolkarzy, których wieczorny przejazd przy muzyce przez parę godzin będzie nadawał rytm całemu miastu.

Nightskating to zorganizowany i odbywający się pod opieką Policji oraz kilkudziesięcioosobowego teamu zabezpieczającego przejazd ulicami miasta.Impreza organizowana jest dzięki współpracy naszego stowarzyszenia RoleOpole z MOSiR-em.

Trasa tej edycji biec będzie z Placu Wolności w centrum miasta Opola, która tego wieczora zostanie zmieniony w miejsce przyjazne osobom aktywnym uprawiającym różne dziedziny sportu (nie tylko rolkarstwo). Na deptaku przy placu Wolności przewidziane są pokazy slalomu, longboardy, paintball, łucznictwo, wrotkarstwo, przybędą także nurkowie zaprezentować się oraz inne atrakcje.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczestników do przebrania się w stroje nawiązujące do dyscyplin sportowych. Za najciekawsze przebrania przewidujemy nagrody!

UWAGA: Proszę OBOWIĄZKOWO zapoznać się z regulaminem imprezy. Jego akceptacja jest warunkiem udziału w imprezie:

http://marcinikiel1.nazwa.pl/nightskating/cms/index.php/public/nightskating/regulamin

Harmonogram imprezy:

18.00 START I pętli z Placu Wolności (skrzyżowanie ul. Krakowskiej i Ozimskiej w Opolu). Warto pamiętać aby przybyć na miejsce zbiórki wcześniej.

19.30 START szybkiej pętli z Placu Wolności (ok. 12,5 km dla zaawansowanych rolkarzy)

19.30 Pokazy slalomu na rolkach oraz inne atrakcje na Placu Wolności przygotowane dla oczekujących na powrót uczestników szybkiej pętli.

20.45 Planowany POWRÓT na Plac Wolności i oficjalne zakończenie Nightskatingu.

22.00 Afterparty

Nighskating to inicjatywa mająca na na celu propagowanie wrotkarstwa, integrację naszego środowiska oraz przede wszystkim dobrą, wspólną zabawę. Impreza jest bezpłatna i przeznaczona dla wszystkich. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest podstawowa umiejętność poruszania się i hamowania na rolkach. Dzieci zapraszamy wyłącznie wraz z dorosłym opiekunem. Przed przystąpieniem do imprezy należy obligatoryjnie zapoznać się z jej regulaminem znajdującym się na www.nightskating.pl.

W przypadku deszczu impreza zostanie przełożona na inny termin.

Może Ci się również spodoba